Domov arrow Šport arrow Fotbal
Fotbal
Futbal

Skončil sa futbalový ročník 2016/2017 a môžeme bilancovať.

Mužstvo dospelých skončilo v I. QUICK triede na 12. mieste. Určite sa očakávalo viac, ako bojovať do konca ročníka o záchranu, ale sami sme sa presvedčili, že v I. triede slabý súper nie je.  Veľakrát nám chýbalo aj futbalové šťastie, ktoré sa väčšinou prikláňalo na stranu súperov. Dúfame, že to bola iba nováčikovská daň. A mužstvo v tomto ročníku viedol tréner Ján Zelenec.

Žiaci skončili vo svojej kategórii na 11. mieste zo 14 účastníkov.  6 zápasov vyhrali, 3 remizovali a 17 prehrali. Veríme, že budúca sezóna dopadne lepšie aj z dôvodu, že vzhľadom k veku túto kategóriu opúšťa iba jeden hráč. V tomto družstve hrávajú aj štyri dievčatá. Trénerom družstva je Michael Schmidt.

Prípravka sa pri 20 účastníkoch vo svojej  kategórii súťaže umiestnila na 6. mieste. Prípravkári 9 zápasov vyhrali, 2 remizovali a 7 prehrali. Z tejto kategórie odchádza vzhľadom k veku 6 hráčov. Trénerom družstva je Róbert Tomahogh.

Po sezóne družstvo prípravky zvíťazilo na turnaji v Slovenskej Ľupči.

Medzi úspech patrí aj tretie miesto na turnaji v Turčianskych Tepliciach, na ktorom bol prítomný aj prezident futbalového zväzu p. Kováčik.